Corum Admiral’s Cup Seafender 48 Deep Dive

Bin metreye kadar su geçirmez! Yeni Corum Admiral?s Cup Seafender 48 Deep Dive ekstrem noktanın en yeni üyesi. Helyum valfi ve parlak iç dizaynı bu azametli ve sofistike saati profesyoneller için gerçek bir enstrümana çeviriyor.

1960’da Corum tarafından yaratılan Admiral’s Cup saati kendisini deniz sporlarına ve dalışa adamışlar için estetik bir ikondur. Bu değerli koleksiyon günümüzde üç farklı klasmanda üretiliyor; Şık tasarımı ve klasik fonksiyonlarıyla Heritage versiyonu, her ortamda kullanılabilecek sportif ve seçkin Competition versiyonu ve son olarak maceracılar için tasarlanmış sağlam ve sofistike yapısıyla Extreme versiyonu. Son olarak Extreme ailesi yeni bin metrede su geçirmez Admiral?s Cup Seafender 48 Deep Dive modelini ağırlamaktadıdr.


”Dalgıç saati” terimi katı bir şekilde ilgili ISO standartları tarafından yönetilmektedir. Admiral?s Cup Seafender 48 Deep Dive tüm bu esaslı kriterleri beşinci seviye titanyum kasası, 48 mm’lik çapı ve 18.9 mm kalınlığı, vidayla sağlamlaştırılmış üst kısmı ve 1,000 metreye tekavül eden 100 bar basınca dayanıklılığıyla karşılamaktadır. Bu otantıik dalış aksesuarı 9.30’da, tam 1000m işaretinin altına yerleştirilmiş baskı azaltıcı valfle zenginleştirilmiştir. Hiperbarik çemberde uzun süreli kalışlar için tasarlanmış helyum deliğine sahiptir. Bu valfin görevi gazın yayılmasını engellemek ve gerdi dönüşü olmayan hasarlardan saatinizi korumaktır.
Tek yönlü hareketli çerçevesi sayesinde Admiral’s Cup Seafender 48 Deep Dive yarım dakikaya kadar isabetli sonuçlar elde etmektedir. Dalışda dalma zamanlarını dikkatlice gözlemlemek çok önemlidir. Dahası aşırı derinliklerdeki karanlıkta dahi mükemmel okunabilirliği garanti etmek için modele bağıl ibreler ve saat belirteçleri olarak parlak siyah veya çift renkli parlak turuncu ile kaplıdır.

Cömertce şekledilmiş bu saat tutkusuna uygun bir harekete sahiptir. Otomatik CO947 kalibre 42 saatlik güç rezervi bahşedmektedir ve COSC sertifikalı kronometresi bulunmaktadır. Saat ve dakikayı ana ekranda, saniyeyi 9’daki küçük ekranda, gün ve tarihi ise 3’te göstermektedir.
Corum Admiral?s Cup Seafender 48 Deep Dive 2 farklı versiyonla piyasaya sürülecektir. Bunlardan birincisi gösterişli ve saten boyalı, beşinci seviye titanyum kaplama kasa ve çerçeveli, turuncu renkte kadrana sahip olan, 200 adet üretilmiş sınırlı sayıdaki ürünüdür. İkincisi ise PVD’li koyu siyah beşinci seviye titanyum kaplama kasalı ve 18 karat kırmızı altından çerçeveli olan, 100 adet üretilmiş sınırlı sayıdaki ürünüdür.

One Reply to “Corum Admiral’s Cup Seafender 48 Deep Dive”

  1. ferat dedi ki:

    adı bizim memleketle özdeşmiş bu saatin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.