CHOPARD IMPERİALE TOURBILLON

CHOPARD IMPERİALE TOURBILLON

Chopard Imperiale tourbıllon kadınların mücevhere olan tutkusunu tam olarak saate yansıtmayı başarmış bir model. Mücevherin, lüksün ve ihtişamın kadının hayatındaki yerini, önemini , pırlanta ve mücevherin sadece küpe kolye vb. takılarla sınırlandırılamayacağını bizlere gösteriyor. Ayrıca bu model ile Chopard  mücevherli saat kategorisinde bu sezon ödüle layık görülerek tasarımcılarının emeğinin boşa gitmediğini ispatladı.

 

Tarihsel olarak ilk insanların yaşadığı çağlardan bu yana , kadın için mücevher her zaman ilgi çekici bir unsur olmuştur. Kadın için mücevher vazgeçilemez bir zevk haline gelmiştir, kadınlar mücevheri bir güç simgesi olarak kullanmışlardır. Erkeklerde istedikleri kadınları elde edebilmek adına en çok mücevheri kullanmış, mücevherin tutkusu ile istedikleri kadını elde etmeye çalışmışlardır. İşte mücevherin kadının yaşamındaki bu detayı çok iyi analiz eden firma, bütün bayanların zevkine uyacak, chopard mücevher işlemeli saat ile karşımıza çıkıyor.Tabi ki mücevherin pahalılığı ve modeldeki gösterişini göz önünde bulunduracak olursak, sadece şanslı bayanlar ve eşlerinin uğrunda bir servet ödemeyi göze alabileceği bayanlar bu şansa sahip olabilecekler, çünkü fiyatlar herhangi bir saate göre değil de, daha çok mücevherin fiyatına göre belirlenmiş.

 Chopard-Imperiale-Tourbillon-3

Kendinden kurmalı bu saatte her kısım mücevherle donatılarak ustalığını ortaya koymaktan çekinmemiş. Kadın saatlerinde mekanik saatlerin artışıyla birlikte tourbilliona tercih eden firma,  muhteşem mücevherleri saatin mekanizmasının altında birleştirerek hem kadınları etkileyici kusursuz bir görünüm sağlayan bir takı, hem de zamanı elinizden kaçırmanızı imkansız hale getirecek bir saat ortaya sunulmuş.

 

Mücevherin yanında saatte ek olarak kasasında beyaz altın, bileziğinde ise metal kullanılarak sağlamlılığı biraz daha arttırılmış. Saatin gövdesi ise 42 mm. Altın gövdeli bu saat suyun 30 metre altındaki basınca bile dayanabiliyor.

 

Yeterince servete ve gösterişe sahipseniz, eşinize ve ya sevgilinize onu şımartacak bir hediye almak istiyorsanız, onun herkesten biraz daha farklı biraz daha özel birisi olduğunu düşünüyorsanız, ona hediye edebileceğiniz en güzel hediye belki de bu saat olacaktır. 803.270 dolardan başlayan satış fiyatı ile elde edilebilecek bu saat ile bayanlar kendilerini dünyanın kraliçesi hissedebilir, evrene hakimmiş hissini yaşayabilir. Eğer karşınızdaki bayana değer veriyorsanız ve onun için servet harcamaktan çekinmiyorsanız, onu özel hissettirmek istiyorsanız, zamanın mücevherin pırıltısı arasında gidip geldiği bu muhteşem saati ona hediye edebilir, onu dünyanın en mutlu saat kullanıcısı yapabilirsiniz.

Chopard Imperiale tourbıllon

Chopard Imperiale tourbıllon

 

 

 

 

2 Replies to “CHOPARD IMPERİALE TOURBILLON”

  1. Ogaw dedi ki:

    Bu saatten varmı birde bazı modellerin üzerinde fiyat yazmıyor bu saatler sadece tanıtım amaçlımı.

    1. admin dedi ki:

      merhaba blog bölumu tanıtım amaçlı yazılardır blog bölümünde olupta replicası olan modellerde online mağaza bölümünde mevcuttur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir