Casio Erkek Saatleri Casio Saatler

Bir Japon markası olan Casio, günümüzde dünya çapında başarıyı yakalamış olan ve kaliteli ürünleri ile beğeni toplayan firmalar arasında yer almaktadır. 1957 yılındaki ilk elektronik hesap makinalarının akabinden 1974 yılındaki ilk kol saatleri ve tam otomatik ajandalarına dek birçok araştırma ve geliştirme projesi yürüten Casio, Casiotron adını verdikleri bu ilk saat ile büyük bir başarı yakalamıştır. Casiotron ile başlayan kol saati macerasına 1983 yılındaki ilk G-Shock serisi ürünü ile devam eden Casio günümüzde kol saati dendiğinde akla gelen ilk isimler arasındaki yerini almıştır.

CASIO bu gün ürünleri Amerika, Kanada, Brezilya ve Latin Amerika ülkelerinde, Avrupa ve Asya da başarıları ile ünlenmiş bir şekilde vitrinleri süslemektedir. Zaman hayatımızın en önemli öğesidir ki bazı durumlarda zamanın takip edilmesi son derece kritik bir konu haline dönüşebilmektedir. Gelişen teknolojinin de yardımıyla günümüzde zamanın mümkün olan en iyi şekilde takip edilebilmesine olanak tanıyan saatler geliştirerek bunları sektöre sunmakta olan CASIO birçok farklı saat serisine sahiptir. Bu serilerin belirlenmesindeki temel etkenler ise saatlere eklenmekte olan ekstra özelliklerdir.

Günümüzde CASIO ürünleri eski tip mekanik teknolojileri ve dijital dünyanın imkanlarını birlikte sunmasının yanı sıra, birçok farklı fonksiyonu da beraberinde getirmektedir. Bu fonksiyonlar koordinat belirlenmesinden, otomatik saat ayarına, basınç ve yükseklik göstergeleri gibi çok daha detaylı bilgilere kadar ulaşmaktadır.

En çok tercih edilen Casio Saat modelleri ise şunlardır:
Casio G-Shock

Casio Pro Trek

Casio Edifice

CASIO VINTAGE RETRO 80s


Casio Wave Ceptor


Casio Dress


Casio Classic


Casio Databank


Casio BABY G

CASIO Saat modelleri kendi içlerinde bazı kriterlere göre kategorilendirilmekle birlikte, birçok özel imkanı da kullanıcılarına sunmaktadır. Örneğin CASIO G-Shock serisi saatlerinin birçoğunda solar panel dediğimiz güneş panelleri bulunmaktadır ve güneş enerjisi ile saat pillerinin şarj edilmesi sağlanmaktadır. Ayrıca barometreler sayesinde hava şartları konusunda daha doğru tahminlerde bulunularak ıslak bir piknik geçirmemek için gerekli önlemleri alma şansını da CASIO Kalitesiyle yakalanabilmektedir.

Sunduğu tüm bu imkanlar ve üstün kalite anlayışına rağmen Casio saat fiyatları oldukça hesaplıdır. Günümüzde orijinal Casio kol saatleri birçok resmi bayi tarafından satılmakla birlikte, ne yazık ki piyasada orijinal olmayan birçok ürün de satılmaktadır. Bu konuda son derece dikkatli olunması gerekmekte ve orijinal CASIO ürünleri satmayan işletmelerden kesinlikle CASIO markasına sahip ürünler alınmamalıdır. Casio garanti şartları ve garanti kapsamındaki hizmetlerle ilgili detaylı bilgiler, yetkili Casio saat bayilerinde kullanıcılara verilmektedir.

One Reply to “Casio Erkek Saatleri Casio Saatler”

  1. aybikestil dedi ki:

    Casio Erkek Saatlerinde % 60 indirim Son Gün 31 Aralık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.