Casio Edifice Black Label EQW-A1000DC-1A Huzurlarınızda

Casio Gururla Sunar : Casio Edifice Black Label EQW-A1000DC-1A Huzurlarınızda
Zaman ölçümünün üstatlarından CASIO firması yakın zamanda lüks segmentteki Edifice ailesine yepyeni bir ürün kazandırdı. Edifice Black Label EQW-A1000DC-1A, emin olun teknolojiden vazgeçemeyen ama ben klasikten de vazgeçemem diyenler için sofistike yapısı ve çarpıcı tasarımıyla hem dikkat çekiyor hem de görenleri büyülüyor!

Casio?nun Edifice ailesine kazandırdığı bu son ürün 100 metreye kadar su geçirmiyor ve ön cephesi de çizilmelere karşı düz safir kristalden imal edilmiş. Saatin tok görüntüsünün yanında hafif de olması gerektiği için özel bir alimünyum karışım kullanılmış, saatin kasasını kaplayan çerçevesininin üzerinde?

Sadece edifice serisine özel olarak bu saatte kullanılan Yeni Casio Edifice Black Label EQW-A1000DC-1A, çift katlı mekanik kronometre mimarisi için Smart Access (Akıllı Erişim) teknolojisinden yararlanılarak gövdeye getirilmiş bir saat olarak da ayrıca öne çıkmakta? Bu teknolojisi sayesinde saat fonksiyonalite açısından bir hayli gelişmiş diyebiliriz.

Saat ekranı üzerinde ise klasik analog saatin yanı sıra, Alarm ile 1/20 ölçekli kronemetre göstergesi ayrıca yer almakta. Kronomete fonksiyonları kolaylıkla saat 2 ila 4 yönündeki butonlar sayesinde kumanda edilebiliyor. Güneş enerjisinden faydalanan özel bir sistem kullanan saatimizin çelik kayışları bulunmakta?

Bu yazıyı paylaş
  , , ,


One thought on “Casio Edifice Black Label EQW-A1000DC-1A Huzurlarınızda

  1. Bendeki Casio Edifice hastalığını bilen Iraklı Kürt ve Arap abilerimin Aynı saatin farklı renklerini bana hediye ediyor:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
Rolex Day Date Silver İndex modeli

Rolex Day Date Silver İndex modeli
Satın Alan Uğur

Versace VRSC23C80D002S009 Gold Kasa
Satın Alan Ertuğrul

Porsche Design P'6780 Saat Kordonu
Satın Alan aliosman

Bvlgari Serpenti Bayan Saati Gümüş Rengi Taşlı
Satın Alan Bourak

Rolex Daytona Blue Cosmograph Gold kasa siyah kadran

Rolex Daytona Blue Cosmograph Gold kasa siyah kadran
Satın Alan Serhat Eren

Invicta S1 Rally Lacivert Yedek Kordon
Satın Alan Mehmet