Cartier Santos Triple ile Bir Saat Üç Model

Ünlü saat tasarım markası Cartier, yeni modeli Santos Triple ile piyasaya çok farklı bir heyecan getirdi. Çünkü Santos Triple’ın tasarımcıları tek bir saatte bir birinden farklı ve şık üç tasarımı bir araya getirmişler. Bu eşsiz dizaynda saatin yan tarafındaki kurma çarkını çevirerek mekanik bir sistem sayesinde arka plandaki görüntüyü üç farklı hale getirebilmeniz mümkün. Böylece bir saat aracılığı ile aslında üç saate sahip gibi oluyorsunuz.

Örneğin bir hareketle roma rakamlarının bezendiği bir Cartier tasarımından, elmaslarla kaplı bir satranç alanını andıran diğer tarza geçebiliyorsunuz. Hani tasarımı daha çok severseniz, ekranınızda onu bulunduruyorsunuz. Yine ikinci bir harekette, arka planınızı hazırlanması tam kırk saat sürmüş olan çok şık bir kartal silueti kaplayabiliyor. Burada özenle çalışılmış işçiliğin yansımalarını göreceğinize emin olun.

cartier-santos-tripe

Tercihinizi hangi yüzeyden yana kullanırsanız kulanın, bu saatin size çok farklı bir şıklık katacağına emin olabilirsiniz. Bu farklı saat özelliklerinin yanı sıra,  saatin çerçevesi 18 ayar beyaz altın kullanılarak yapılmış. Değerli taşlarla süslü yüzeyinde toplamda 7.15 karat gelen 723 adet elmas ve 138 adet siyah safir taşı mevcut. Bu nadide tasarım, tabi ki konsept olmanın gerekliliği çerçevesinde sadece 20 adet üretilecek. Özgünlüğüyle dikkatleri çeken bu saate sahip olan 20 kişiden biri neden siz olmayasınız? Tüm gözlerin üzerinize çevrileceğinden emin olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir