Bvlgari

Bvlgari Chronosprint Endurer ile Gelen Güç

Bvlgari, yüksek teknolojiyi zarafetle birleştiren tasarımlar yapmayı iyi biliyor. Bunun son örneğini yaşattığı yeni kol saati modeli Chronosprint Endurer’ı geçtiğimiz günlerde tanıttı.

Saat 56 x 51 mm boyutlarında paslanmaz çelik kasaya sahip. Saatin, plastik ve çelik kordon seçenekleri bulunuyor. Bu da farklı kordon arayışı içinde olanlar için iyi bir seçenek. Yani saati beğenip, kordon’a takılma sıkıntısı ortadan kalkıyor. Saatin,  oldukça dikkat çekici bir kadranı var. Nedeni kadranın safir kristal ve safirden yapılmış olması. Bunların yanı sıra Chronosprint Endurer’de 100 metreye kadar su geçirmezlik özelliği ve Chronosprint fonksiyonlu Swiss Automatic Daniel Roth Caliber DR1306 hareket aksamı bulunuyor.

Yuvarlak işlemeler ve Côtes de Genève motifi ile bezenmiş saat muhteşem bir güç rezervini içinde barındırıyor. Bu güç rezervinin süresi ise tam olarak 45 saat. Bvlgari zaten oldukça bilinen ve tercih edilen bir marka. Son eseri Chronosprint Endurer de markanın hak ettiği ilgiyi görmesi için muhteşem bir tasarım. S

m30442059_BRE56BSSDCHS_001_494

on teknoloji ürünü olması ve eşsiz özelliği saati tercih edilmesi gereken modeller arasındaki listede en üst sıralara taşımak için yeterli. Saat koleksiyoncuları da bu görüş noktasında hemfikir. Zarafet akan saat tam bir güç sembolü. Hem zariflik hem güç bir arada. Bu da saatlerde nadir bulunan bir özellik. Lüks saat deyiminin hakkını verecek nitelikte bir tasarım.

Bvlgari Chronosprint Endurer ile Gelen Güç” ile ilgili yorumlar;

  1. Fikri dedi ki:

    Bundan temin etmek istiyorum

    1. saatporteditor dedi ki:

      Merhabalar Sadece Online Satışlarımız Mevcut magazamız malesef mevcut degildir.

Bir cevap yazın