Breitling for Bentley Supersports Light Body Watch

Breitling Saat Tasarım evi Baselworld dünya prömiyeri için olağanüstü bir dizayna imza attığını Breitling Bentley Supersports Light Body modeli ile duyurdu.

Bahsettiğimiz Breitling modeli ilk kez usta ralli pilotu Juha Kankkunen?in kolunda belirmişti. O tarihlerde buz üstünde 330.695km/hrs ile kırılması zor bir rekora da imza atmıştı.

İşte böylesi bir günde en büyük yardımcısı 49mm?lik titanyum kasaya ve takometre ölçüm çerçevesine sahip Breitling Modeli değil miydi sizce de?? Tasarım harikası olan modelin arkasında ise Bentley Continental GTC Supersports Convertible yazısı ayrıca işlenmişti.

Saat 3 yönünde yine mekanizmayı kurmamızı sağlayan bir kurma kolu bulunuyor. Bunun altında ve üzerinde ise kronometreyi çalıştırıp durdurabilmemiz için 2 ayrı durdur/Çalıştır butonu eklenmiş. (saat 2 ve 4 yönlerinde) Breitling saatimiz 2 kademeli safir kristal cam ile desteklenmiş ve 100 metreye kadar da su geçirmiyor.

Saatin iç mekanizması Breitling Breitling for Bentley Supersports Light Body watch için özel olarak tasarlanmış, self-winding Breitling Calibre 27B mekanizmasından oluşurken, saatin kronometresi COSC sertifikasına sahip. Mekanizma 38 adet değerli taş üzerine oturtulmuş ve saatte 28.800 vuruş kaydediyor.

 

Saat kadranında karbon fiberden yararlanılan saat üzerindeki kırmızı ayrıntılar(nüanslar) dikkat çekici, 2 adet kronometre sistemine sahip olan modelin saat 12 yönünde bir gün göstergesi yer almakta?

Sadece 100 adet üretilmiş olan model, siyah silikon bir kayışla birlikte sunulmakta?!!!

Bu yazıyı paylaş
  ,


2 thoughts on “Breitling for Bentley Supersports Light Body Watch

  1. bu saatin fiyatını öğrenmek istiyorum. acildir.Kodu :A47362 Nolu olan ile bu saat arasındaki farkıda bana söylerseniz çok sevinirim. iyi çalışmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

Audemars Piguet AP Royal Oak Offshore Skeleton II
Satın Alan MERİÇ

Omega Seamaster Planet Ocean 2918.50 82
Satın Alan TANSEL

SevenFriday P2B/03-W ‘Woody’ Limited Edition Watch

SevenFriday P2B/03-W ‘Woody’ Limited Edition Watch
Satın Alan Kadir Altan

Rolex Gmt Siyah Kasa Pvd Kaplama
Satın Alan Özlem

Panerai Kahve Kordon
Satın Alan MURAT

Mont Blanc Dolma Kalem
Satın Alan yusuf