Breitling for Bentley Supersports Light Body Watch

Breitling Saat Tasarım evi Baselworld dünya prömiyeri için olağanüstü bir dizayna imza attığını Breitling Bentley Supersports Light Body modeli ile duyurdu.

Bahsettiğimiz Breitling modeli ilk kez usta ralli pilotu Juha Kankkunen?in kolunda belirmişti. O tarihlerde buz üstünde 330.695km/hrs ile kırılması zor bir rekora da imza atmıştı.

İşte böylesi bir günde en büyük yardımcısı 49mm?lik titanyum kasaya ve takometre ölçüm çerçevesine sahip Breitling Modeli değil miydi sizce de?? Tasarım harikası olan modelin arkasında ise Bentley Continental GTC Supersports Convertible yazısı ayrıca işlenmişti.

Saat 3 yönünde yine mekanizmayı kurmamızı sağlayan bir kurma kolu bulunuyor. Bunun altında ve üzerinde ise kronometreyi çalıştırıp durdurabilmemiz için 2 ayrı durdur/Çalıştır butonu eklenmiş. (saat 2 ve 4 yönlerinde) Breitling saatimiz 2 kademeli safir kristal cam ile desteklenmiş ve 100 metreye kadar da su geçirmiyor.

Saatin iç mekanizması Breitling Breitling for Bentley Supersports Light Body watch için özel olarak tasarlanmış, self-winding Breitling Calibre 27B mekanizmasından oluşurken, saatin kronometresi COSC sertifikasına sahip. Mekanizma 38 adet değerli taş üzerine oturtulmuş ve saatte 28.800 vuruş kaydediyor.

 

Saat kadranında karbon fiberden yararlanılan saat üzerindeki kırmızı ayrıntılar(nüanslar) dikkat çekici, 2 adet kronometre sistemine sahip olan modelin saat 12 yönünde bir gün göstergesi yer almakta?

Sadece 100 adet üretilmiş olan model, siyah silikon bir kayışla birlikte sunulmakta?!!!

Bu yazıyı paylaş
  ,


2 thoughts on “Breitling for Bentley Supersports Light Body Watch

  1. bu saatin fiyatını öğrenmek istiyorum. acildir.Kodu :A47362 Nolu olan ile bu saat arasındaki farkıda bana söylerseniz çok sevinirim. iyi çalışmalar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
Rolex Day Date Silver İndex modeli

Rolex Day Date Silver İndex modeli
Satın Alan Uğur

Versace VRSC23C80D002S009 Gold Kasa
Satın Alan Ertuğrul

Porsche Design P'6780 Saat Kordonu
Satın Alan aliosman

Bvlgari Serpenti Bayan Saati Gümüş Rengi Taşlı
Satın Alan Bourak

Rolex Daytona Blue Cosmograph Gold kasa siyah kadran

Rolex Daytona Blue Cosmograph Gold kasa siyah kadran
Satın Alan Serhat Eren

Invicta S1 Rally Lacivert Yedek Kordon
Satın Alan Mehmet