Breguet, Ünlülerin Saatleri

Breitling Chronomat Longitude | Gordon Ramsay Saati

Gordon Ramsay, günümüz de sunuculuk ve aşçılık yapmaktadır. Bu zamana kadar 11 tane program sunmuştur. 18 tane de restaurantda aşçılık yapmıştır. Genellikle çok asabi ve titiz olan bir aşçıdır. Aşçılığın hakkını son derece iyi vermiş. Bir çok ödül almıştır. Bir çok yerde ününü tanıtmıştır. Giydiği ve takı olarak kullandığı şeylere de çok titizlikle karar veriyor ve genellikle iş dışında takım elbise giyiyor. Saatlere özel bir ilgisi var. Taktığı bir saate gelecek olursak, genellikle klasik ve spor saatlere ilgi duyuyor, olmalı. Saatin markası ? Breitling Chronomat Longitude ? dir. Saatin bir resmini aşağıda görüyoruz.


Kordonu çelikten, kordonunun metali çelikten ve kordonunun rengi ise yine çelik rengindedir. Çapı 39 milimetre ve 100 metreye kadar su geçirmeyen safir bir camı vardır. Kadranı mavidir. Saatin geri kalan metal bölümleri ise çeliktir. Saatin fiyatına gelecek olursak fiyatı ? 2.450.00 ( 5.949.00 TL ) dur. Saatin bu kadar pahalı olmasının nedeni koleksiyoncular için üretilmiş olması ve spor-klasik bir saat olmasındandır. Saatin bir resmini daha göreceğiz, aşağıda ve saatin güzelliğinden emin olacağız


Saatin tarih özelliği de bulunmaktadır. Saatin mavi kadranının üzerindeki tasarımların birbirine uyumları ve yelkovanla akrebin yapılış şekli çok güzel yapılmıştır. Daha çok gençlere ve orta yaşlılara hitap eden bir saattir. Saat kendisini daha çok kış günlerinde gösterecektir. Hem rengiyle hem de duruşuyla daha çok ağır ve spor bir saati anımsatıyor. Orta halli bir ailenin alabileceği türden olmasa da alabilecekler ve koleksiyon yapanlar için önerebileceğimiz bir saattir. En azından bu saat de hayatınızda bir kere olsun giymeniz gerek saatlerden biridir. Bu saati alabilecekler hiç kaçırmasın derim.

Breitling Chronomat Longitude | Gordon Ramsay Saati” ile ilgili yorumlar;

  1. Oğuz dedi ki:

    benim saatim bu onu bana hediye edermisiniz?

  2. Oğuz dedi ki:

    benim saatim bu konuşabilirmiyim 🙂

  3. Oğuz dedi ki:

    benim saatim bu konuşabilirmiyim ?

Bir cevap yazın