Breitling Chronomat 41 Limited ile Şıklığı Yakala

Breitling markası, Choronomat 41 modeli ile popülariteyi yakalamıştı. Şimdi de marka saatin sınırlı sayıda üretilen siyah-kırmızı versiyonunu meraklılarının beğenisine sunuyor.

Saatin arka kapağı şeffaf safir kristal’den yapılma. Kasa çapı 41 mm. Modelin  kadranı parlak siyah renkte, kronometre ve diğer küçük kadranlarda bulunan kollar ise kırmızı. Böylece kırmızı ve siyahın mükemmel uyumu yakalanmış. Modelin orijinal sürümünde bu bölümler için tercih edilen renk maviydi.  Saatin çelik kasasının orijinal çizgileri parlak detaylarla geliştirilmiş. Modelin bilezik ve döner bezeline ise özel rakamlar kazınmış.

Sadece 2,000 adet tasarlanan Breitling Chronomat 41 Limited, COSC (İsviçre Resmi Kronometre Test Enstitüsü) sertifikasına sahip.

Saatin diğer dikkat çeken özellikleri arasında 200 metreye kadar su geçirmezlik özelliği  ve 70 saatlik güç rezervi bulunuyor. güç rezervinin bu kadar güçlü olması, modeli diğer lüks saatlerden ayıran bir ayrıntı olarak göze çarpıyor. Saat için teknoloji ve şıklığın mükemmel bir birlikteliği tanımlaması, yanlış bir tanımlama olmaz. Modelin fiyatı hakkında ise bir açıklama yapılmış değil.

898394

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir