Bell & Ross BR126 ile Sportif Şıklık

Ünlü saat üreticisi Bell & Ross, ürettiği saat modelleriyle her zaman ilgi odağı olmayı başaran bir marka. Bunda gelenekselliği ve şıklığı mükemmel bir şekilde harmanlamasının etkisi büyük. Şimdi de hazırladığı birbirinden çarpıcı ve ilgi çekici modellerin yer aldığı koleksiyonuyla, piyasaya hızlı bir giriş yapmanın hedefinde. İstediğini alacağından hiç şüphemiz yok.

Markanın yeni ürününün adı  Bell & Ross Vintage BR126 Spor Chronograph.  Üzerinden erkeksilik akan bir model olması ile hemen dikkat çekiyor.Geleneksel B & R markasının işlemeleri ile bezenmiş mükemmel bir paslanmaz çelik kasaya sahip saatin siyah beyaz kadranında üç gösterge bulunuyor. Saatte ayrıca güç rezervi göstergesi de bulunuyor.

BR126′nın,  çoğu lüks saatte olduğu gibi iki kayış seçeneği mevcut. Deri kayış sevenler için ve çelik kayıştan hoşlananlar için iki versiyonlu çalışılmış. Tarzınıza ve zevkinize göre seçim yapmak size kalmış. Eğer sportiflikten hoşlanıyor ve abartılı modadan hazzetmiyorsanız, şıklığın en üst noktasındaki bu saat sizin için kesinlikle mükemmel bir seçim olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir