Ballon Blue De Cartier Tourbillon Saati

Çift sıçramalı ikincil zaman dilimiyle Ballon Bleu de Cartier tourbillion bir rakkas gibi tasarlandı. Merkezi dakika kolu ve iki sıçrayan saat sayacı bir yerel zaman, diğeri başlamak yeri noktası için yolculuk saatleri dünyasında bir çığır açıyor.

Cenevre mührü ile damgalanmış incelikli ancak kompleks balans şeffaflığıyla, mekanizmasının detaylarını saat meraklılarının keşfine sunuyor. Çift sıçramalı ikincil zaman dilimiyle Ballon Bleu de Cartier Tourbillion’da simetrik tasarım ve orantılardaki özen, saate tam anlamıyla ahenkli bir görünüm kazandırıyor her bölüm, ayrı ayrı ayarlanan mavi kollarla belirtilen rakamlardan oluşuyor.

Bir cep saatinden ilham alan bu seçkin tasarım, dikkati saatin 46 mm’lik çapından bileğe ideal şeklilde oturmasını mümkün kılan kasanın kıvramlarına yönetiyor. Timsah dergisi kayışıyla 50 adet pembe altın, 50 adet de beyaz altından olmak üzere sınırlı sayıda üretilen çift sıçramalı ikincil zaman dilimli Ballon Bleu de Cartier tourbillon nadir parçaları seven, ylculuk etmekten hoşlanan herkesi kendine hayran bırakacak.

Kendi üretimi ve manuel kurmalı bu mekanik mekanizma (9456 mc kalibre) Cartier’in C harfinden esinlenen bir flying tourbillion ile düzenleniyor. Çerçeve halindeki kadrandan teker teker ve mükemmel biçimde simetrik yerleştirilmiş rakamlar tamamen senkronize bir görünüm sunuyor. saatin ayarını sağlayan kurma tepesi, kasanın 3 konuma yerleştirilmiş. Saat 10 konumundaki düğmeyle denetlenen ikinci kadran ise yerel zaman belirtiyor.

One Reply to “Ballon Blue De Cartier Tourbillon Saati”

  1. Tanya kırım dedi ki:

    Çok şık saat, bu saatin fiyatı nedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.