Audemars Piguet Royal Oak Offshore GINZA 7 Forged Carbon

Audemars Piguet Japan Blue Note Tokyo’da GINZA 7 Hayır Gecesi’nin açılısını üstlendi ve Japonya’ya destek için işbirliği ve katkı için bir çağrı yaptı. Yardım gecesine Audemars Piguet’in VIP konuklarıünlüler ve medya dahil olmak üzere toplamda 300 misafir katıldı. Dünyaca ünlü İsviçreli lüks saat markası Audemars Piguet Japan Kuzey Japonya’daki 11 Mart Tohoku depremi mağdurları için geniş çaplı yardım kampanyası başlatacağını açıkladı.

Amerika, İspanya, İngiltere ve İsviçre’den dünyaca ünlü kişiler ve Audemars Piguet’in temsilcileri tarafından imzalanan 40 orjinal saat yardım gecesinde gösterime sunuldu. Bu saatler Audemars Piguet Botique Ginza’da 31 Ağustos’a kadar sergilenecek ve açık arttırmayla sahiplerini bulacaklar.

Japonya’ya Destek Olalım projesinin çekirdeği yardım gecesi APJ tarafından takdim edilen Royal Oak Offshore GINZA 7 Forged Carbon’du.
Ginza Boutique’deki satışlardan elde edilen gelirin %10’u Japonya’ya Destek Olalım kampanyasına bağışlanacaktır. Bu yeni model sadece 200 adet üretildi.
Audemars Piguet Royal Oak Offshore GINZA 7 Stainless Steel and Forged Carbon Serial No. 7 (paslanmaz çelik, dökme karbon) Ağustos ayının sonuna kadar internet üzerinden de tekliflere Audemars Piguet Boutique Ginza’nın resmi web sitesi üzerinden açıktır.

3 Replies to “Audemars Piguet Royal Oak Offshore GINZA 7 Forged Carbon”

  1. Mert Güveli dedi ki:

    Audemars Piguet Royal Oak 40.yıl özel üretim Fiyat :140 000$. Çok iyi bee:(((

  2. オルハン dedi ki:

    Dostlar, atamın yaxın dostunda 2 saat var satılır. Audemars Piguet-60000$ və Rolex-200000$. Atama deyib atam da mənə dedi. İstiyən olsa..

  3. GalaksiTaksi 111 dedi ki:

    Aga saat güzel tamamda fiyatı 700.000 Türk lira’sından aşağıysa saat demiyorlar benim Ülkemde!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir