Blog

Audemars piguet Epi X marvel Black panther panther

Audemars piguet Panther tourbillon Epi X Marvel Royal Oak Concept serisi Black

Audemars piguet Epi X Marvel 

Audemars piguet Epi X   CEO Franços-Henry Bennahmias’ın eski bir arkadaşı olan ve Avengers franchise serisinde “War Machine”i canlandıran Audemars Piguet, 2017’de Marvel ile ortaklık kurmaya hazırlanıyor. Hem fikirlerden hem de tartışmalardan sonra, Royal Oak Concept “Black Panther” Flying Tourbillon saati, Royal Oak Concept Serisi’nin avangart stilini Kara Panterler’in zorba duruşuyla birleştirerek resmi çıkışını 10 Nisan’da canlı olarak yaptı, bu da gerçekten bir “Wakanda Forever” jesti yapmak istememe neden oldu!

Audemars piguet Epi X marvel Black panther panther

Titanyum kasa, çap 42 mm, seramik çerçeve, zaman, dakika, uçuş tourbillon, 2965 manuel arıtma hareketi, güç depolama 72 saat, safir kristal ve alt kapak, su geçirmez 50 metre, kauçuk kayış, 250 ile sınırlıdır. Royal Oak Concept 2002’de doğdu ve en etkileyici stillerim arasında Amerikalı rapçi Jay-Z’nin koleksiyonundan Royal Oak Concept Carbon yer alıyor.

Saat çeşitli malzemelerden yapılmıştır, kasa sahte karbondan yapılmıştır, çerçeve çizilmeye ve aşınmaya dayanıklı seramiktir, saat sırtının dış kenarı titanyumdur ve X şeklindeki sahte karbon plaka safir kristal alt kapaktan da beğenilir. Diğeri ise AP ve eski F1 otomobil tanrısı Michael Schumacher’in ortak olduğu APT’nin Royal Oak Concept Laptimer’ı Michael Schumacher, Royal Oak Concept’in malzeme füzyonu, yenilik ve stil avangart kombinasyonunu sergilemek için dünyanın ilk “yarış turu hızı” zaman geri dönüş özelliğini birleştiriyor.

Kulağın köşeleri kara panter pençeleri gibi kazınmış.

Amerikalı komedyen Kevin Hart ve CEO François-Henry Bennahmias’ın ortak sunuculuğunu üstlendiği çevrimiçi lansmanda “Hero Origin Stories” yer alacak ve eski dünya tenis yıldızı Serena Williams ve NBA yıldızı LeBron James’in de aralarında bulunduğu marka arkadaşlarıyla bir araya gelecek ve büyüme yolundaki kahramanların hikayelerini ve ardından gelen Royal Oak Concept “Black”i paylaşacak. Panther” Flying Tourbillon başlıyor.

Audemars piguet Panther tourbillon Epi X Marvel Royal Oak Concept serisi Black

Audemars piguet Epi X marvel Black panther panther  Saat, en göz alıcı kadrandaki üç boyutlu siyah panter, giyim deseninden, kas dokusundan ve hareket duruşundan zanaatkarlar tarafından özenle oyulmuş, harika görünüyor. Alt plaka, Waganda Krallığı’nın tasarım öğelerini yansıtan çok sayıda geometrik elemanla kazınmıştır, ancak aynı zamanda afrika kültür desenlerinde de sıklıkla görülür.

Kasa titanyumdan, sekizgen çerçeve ve taç ise siyah seramiktan yapılmıştır ve Royal Oak Concept’in farklı kompozit malzemelerin benzersiz kombinasyonuna devam etmektedir. Kulaklarımın köşelerindeki işaretler bana siyah leoparın pençelerini hatırlatırken, yükseltilmiş siyah üçgen, siyah panterin Kral Waganda statüsünü simgeleyen, afrika kültüründe kralı da temsil eden bir savaş kıyafeti üzerindeki üçgen deseni gibidir. Saatin arkası 2965 manuel rafinaj hareketini, parça sayısını 242 parçayı ve kazınmış atel “Kara Panter” filmi Waganda Kingdom geometrik desenini yansıtıyor.

Kara panter

Kara panterin bacaklarının altında bulunan uçan tourbillon, 2965 manuel rafinaj hareketiyle güçlendirilmiş, sanki bu süper kahramana sonsuz güç vermeye hazırmış gibi oldukça göz alıcı! Buna ek olarak, makine plakasının, içi boş saç kutusunun hareketi de Waganda Krallığı’nın geometrik desenini yankılarken, mor jant ve kayış, “Kara Panter” filminin yüksek teknolojili ve gizemli atmosferi simgeleyen çok sayıda mor elementi yankılar gibi.

Platin Royal Oak Concept “Black Panther” Flying Tourbillon, bir tanesiyle sınırlı.

Audemars Piguet ayrıca sınırlı sayıda üretilen 18K beyaz altın Royal Oak “Black Panther” Flying Tourbillon’u piyasaya sürdü, kasa, çerçeve ve kulak üzerinde Waganda Krallığı’nı çağıran kraliyet motifleriyle kazındı, pençelerle süslenmiş mor kauçuk bir kayışla eşleştirildi ve Çinli bir koleksiyoncu tarafından 5.2 milyon dolar olarak fiyatlandırıldı. Audemars piguet Epi X marvel   Düşük gelirli topluluklardaki 10-18 yaş arası öğrencilere hayatlarını iyileştirmek için doğru öğrenme kaynaklarını sağlamak için kar amacı gütmeyen iki kuruluş first book ve Ashoka tarafından finanse edilecek kampanya boyunca toplam 8 milyon dolar toplanacak.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Bir cevap yazın