Admire Cartier Cadran Love Tourbillon Kol Saati

Takvimler ocak 2012?yi gösterdiğinde saat dünyası yepyeni bir modeli tüm çıplaklığıyla konuşuyor olacak! Cartier firması, Erkeklere özel bir koleksiyon ile Cadran Love kod adlı modelini gururla piyasaya süreceği günü bekliyor. Öyle ki, bu yeni ürünün tanıtımı SIHH Cenova, İsviçre?de gerçekleştirilecek?

Yeni piyasaya sürülecek olam söz konusu saat modeli 100 parça olarak saat marketlerdeki yerini alacak. Cartier?in bu son ürünü 46.2 mm?lik beyaz altından bir kasa içerisinde sunuluyor. Kasa aynı zamanda kurma kolunun üzerinde bulunan safir taş ile bambaşka bir görünüm de kazanmış (Saat 3 yönünde)

Saatin kalbini ise Calibre 9458 MC kod isimli özel bir mekanizma oluştururken,  Bu özel mekanizmanın Flyin tourbillon ile bağlantılı çalıştığını da belirtelim ve ekleyelim; Kalibre mekanizma 50 saatlik bir enerji kaynağı sağlayabilme olanağına sahip?

Yeni, Cartier Cadran Love Tourbillon?da alışılagelmişin dışında olarak herhangi bir ön kadran bulunmuyor. Tamamen şeffaf tasarlanan ön panelin üzerinden rahatlıkla saatin iç mekanizması görünürken, bu şeffalık üzerinde mekanizmaya tutturulmuş akrep ve yelkovan ikilisi ilginç bir görüntü sergiliyor. Saatin çerçevesine yakın dairesel çember kadranda ise sadece düzensiz büyüklükte tasarlanmış roma rakamlarını görüyoruz.

Bu alışıla gelmedik görüntüsüyle Cadran Love Tourbillon, tam anlamıyla kadrandan kanat çırparak uçacakmış hissini oluşturmakta? Son olarak bu sıradışı çalışmanın Timsah derisinden bir kordonla bütünlüğünü tamamlamış olduğunu da ekleyelim.

2 Replies to “Admire Cartier Cadran Love Tourbillon Kol Saati”

  1. gizem dedi ki:

    saattten almak istiyorum

    1. saatporteditor dedi ki:

      Merhabalar Bu ürünün Daha replikası Üretilmemiştir..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir