Adidas Saat ile Gelen Şıklık Trefoil Modeli

Adidas markasını bilmeyenimiz yoktur. Özellikle ürettiği spor ayakkabılarla her zaman ilgi odağı olmuştur. Ayakkabının yanı sıra, giyecekleri, parfüm ve spor eşyaları ile de ünlenmiş önemli bir marka.

Adidas Originals’in 40. Kuruluş yıldönümü farklı bir şekilde kutlanıyor. Bunun için özel olarak üretilen Adidas Originals 40th Anniversary Trefoil Watch ile ünlü marka, artık saat sektörüne de giriyor. 50 milimetre kasa çapına sahip olan kasanın yapıldığı malzeme ise alüminyumdan yapılmış altın kaplama. Arka kapakta, sınırlı sayıda üretilen saatin orijinalliğinin işaretleri olan numara plakası ve hatıra levhası bulunuyor. Bu da saati çok özel bir yere taşıyor.

adidas-originals-40th-anniversary-trefoil-logo-watch-05
Adidas markası ilk olarak 1972 yılında piyasalara giriş yapmıştı. İşte bu tarihe hürmeten, saatin kadranında Adidas’ın başladığı yolculuğu işaret eden bu tarih yer alıyor. Ayrıca markanın ambleminin işlemeleri de kadranda göze çarpan bir diğer ayrıntı. Yıldönümü şerefine tasarlanan bu koleksiyon, özel bir koleksiyon olması sebebiyle belli sayıda ürün içeriyor. Koleksiyonda yer alan Adidas Originals 40th Anniversary Trefoil Watch sayısı tam olarak 500 adet. Bu da saat koleksiyoncuları için fena bir rakam sayılmaz aslında. saatin 16 haziran cumartesi gününden itibaren tüm dünyadaki seçkin ve özel Adidas mağazalarında satışa çıkarılması bekleniyor. Bu özel saat tasarımıyla olduğu kadar, rengiyle de dikkat çekiyor. Adidastan vazgeçemeyenler mutlaka görmeli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir