Müşteri Hizmetleri Whatsapp 0544 737 54 22 - 0555 888 1 444

Omega Rio 2016’ya özel sınırlı sayıda saat üretti

27 kez üst üste Olimpiyat Oyunları’nın resmi kronometre sporsoru olan Omega, geçtiğimiz 5 Ağustos tarihinde Brezilya’nın Rio şehrinde düzenlenen Rio 2016 Oyunları’nın da sponsoru olmuştu. Dünyanın hemen her ülkesinden yüzlerce sporcunun ter döktüğü Olimpiyat Oyunları’nın anısına 6 yeni Omega saati sınırlı sayıda üretildi ve Omega hayranlarının beğenisine sunuldu.

Her koleksiyoncunun hayali

Kasasının arkasına Rio 2016 Olimpiyat Oyunları’nın logosunun kazındığı yeni OMEGA Seamaster Diver 300M saat modeli şanslı müşteriler için üretildi. Oyunların şerefine tasarlanan ürün toplam 3,016 adetle sınırlı olarak fabrikadan çıktı ve Omega bayilerinde satışa sunuldu.

 

Siyah üzerine gri renkli dalgaların bulunduğu şık bir kadrana sahip olan model, bu kadran tasarımını meşhur Copacabana sahilinden ilham almış. Bahsi geçen dalga şekilleri bu sahilin kumsalından esinlenilerek tasarlanmış. Saatin camını çerçeveleyen siyah renkli parlak halka ise dalış derecesini gösteren bir işarete de sahip. Olimpiyat halkasının renklerini yansıtan kırmızı, mavi, sarı ve yeşil saat durakları da oldukça hoş bir seçim.

İsminden de anlaşılacağı üzere 300 metre derinliğe kadar suya dayanıklı olan ürünün tarihi gösteren haznesi ise saat 3 yönünde konumlandırılmış. Sınırlı sayıda üretilen 41 mm çelik kasanın arkasına kazınan Rio 2016 logosunun altında ise ürünün numarası yer alıyor. Çelik kasanın altında ise Co-Axial 2500 model kalibre mevcut.

Hayat dolu bir Güney Amerika şehri olan Rio de Janeiro’nun tüm canlılığını yansıtmayı başaran bu model, OMEGA’nın dinamik ruhunu da bünyesinde barındırıyor.

Bu yazıyı paylaş
  , , ,


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

     

Rolex Yacht-Master II Otomatik Seramik Mavi Bezel
Satın Alan orhan

Rolex DateJust Steel 36MM Gold 116233
Satın Alan ELİF

Cartier Ballon Bleu Bayan Ufak Kasa
Satın Alan Sevgi

TAG Heuer Mercedes Benz Red Rose
Satın Alan Vildan

Hublot Yeşil Saat Kordonu
Satın Alan MUHAMMET

U-Boat CHIMERA 43 CHRONO
Satın Alan Altan