14-day kendinden kurum mekanik mekanizma ile çalışan Métiers d’art Mécaniques Gravées geleneksel motiflerle “ton sur ton” süslenmiş.

Kenger yaprağından esinlenerek üretilen motifler bezeme kıvrımlarına ve çiçek yapraklı desenlerin aralarına serpiştirilmiş.

Métiers d’art Mécaniques Gravées 41 mm platin bir kasaya sahip Cenevre Mühürlü.

Saat, dakika, saniye, güç rezervi ve tourbillon göstergeler safir camlı kadranın üzerine konumlandırılmış.

Platin katlamalı toka ile tamamlanan kayış krokodilden lacivert renk olarak üretilmiş. Vacheron Constantin imzası taşıyan 2260/1 kalibre elle kurmalı özelliği ile dikkat çekerken 336 saat (14 gün) güç rezervine sahip.


NOT: Vacheron Constantin Métiers d’Art – Mécaniques Gravées Replika Modeli Şuanda Üretilmemiştir..


Mücevheri saatle ustaca birleştiren ve kaliteli saat denildiğinde köklü mazisi ile ilk akla gelen isimlerden birisi olan Vacheron Constantın Saat Malte Tourbillon, İsviçre’nin en seçkin ve özenli markalarından birisidir. Bu firma SHH gibi devleri bir araya getiren bir organizasyonda usta ellerden çıkma, yüksek mücevher işçiliği ile oluşturulmuş, yaratıcı dehaya sahip bir modeli ile saat severler ile buluşacak.

vacheron-constantin-malte-tourbillon-high-jewellery-watch-frontSunulacak model kalitesi ve sağlamlığının yanında tamamen el işçiliği ürünü olması, görünmez bir şekilde mıhlanmış pırlantaları, göz alıcı kavisli modeli ile de fuara katılanların ilgisini üzerine çekecek gibi görünüyor. Oldukça zor bir işe imza atan tasarımcılar, saati milim milim usta bir şekilde işleyerek tek tek tüm taşlar üzerinde çalışmışlar ve bu harika saat modeline imza atmışlar. 2795 nolu kalibresi, 2 günlük güç rezervi ile 196 parçadan oluşan bu model, Mississippi timsah derisi siyah kayışı, mükemmel mekanizması ile yüksek kaliteyi seven kullanıcılarını bekliyor.