Müşteri Hizmetleri 0212 777 5 777- 0544 737 54 22 Çalışma Saatleri 10:00 18:00

Bulgari Octo Maserati saat modeli

Maserati_Engine-copy

Şık bir saat her insanın sahip olması gereken aksesuarlar arasında. Özellikle de bu konuda pek fazla çeşitliliğe sahip olamayan erkeklerin. Çünkü güzel bir saat, bir erkeği tamamlayan en önemli parçalardan biri. Önemli bir yemek daveti, iş görüşmesi ya da özel günlere gerek kalmadan günlük spor giyimin en önemli tamamlayıcısı. Bu noktada kendisine ve tarzına güvenen erkekler için, tasarımı ile dikkat çeken Bulgari Octo Maserati, iyi bir seçenek.

Bulgari-Octo-Maserati-3

Saat konusundaki iki önemli marka olan Bulgari ve Maserati, bu şık saati ortak bir şekilde tasarlamış. Stili ile dikkat çeken saat parlak çelik kasaya ve 45 mm çaplı kadrana sahip. Kadranda yer alan renkler ve işlemeler Maserati’nin ürünü olduğunu açıkça belirtir nitelikte. Çünkü bu markanın en çok kullandığı renkler olan mavi ve beyaz kullanılmış. 12 yönünün hemen altında 10 dakikalık bir sayaç yer alıyor. Böylece saatteki farklılığa farklılık katılmış. Yine bu sayacın altında da tarih göstergesi bulunuyor. Yani bir saatte olması gereken her şey düşünülmüş. Ayrıca saatin ekranında üç sayaç daha mevcut.  Bunlar, 30 dakika sayacı, saat sayacı ve son olarakta saniye sayacı. Kayış olarak en çok tercih edilen model kullanılmış; siyah deri kayışlar. Kurma kolu çelik olarak dizayn edilmiş. Kullanılan toka, saatin şıklığını bütünleştiren bir parça olmuş.

 

Güzel saat tutkusu olan her erkek bu saati mutlaka görmeli. Çünkü iki dev marka ortaklaşa muhteşem bir esere imza atmış. Üstelik saat her zevke hitap eder nitelikte, yani sportiflikte mümkün, zarafette. Siz nasıl kombinlemek isterseniz, isteğinize uyum sağlayacak bir saat var karşınızda. Bulgari Octo Maserati, saat tutkunlarının vazgeçilmez bir parçası olmaya aday, muhteşem bir tasarım saat.

Bu yazıyı PaylasBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

replica-ulysse-nardin-blue-seal-watch-3

Ulysse Nardin Maxi Marine Lacivert Gold
Satın Alan YUNUS

rolex-explorer-kol-saatleri-669

Rolex Explorer Otomatik II
Satın Alan berna

franck-muller-iron-gold-deri-65463

Franck Muller Gold Croco Otomatik
Satın Alan Halil İbrahim

bvlgari-303-gold-replica-ss70

Bvlgari Diagono Calibro 303 Gold Kasa
Satın Alan metin

franck-muller-croco-pvd-fake-watch-4656

Franck Muller Croco Otomatik PVD
Satın Alan Nihat

invicta-saat-kordonu-lacivert-51

Invicta Subaqua Noma III Saat Kordonu
Satın Alan İbrahim